Skoor.ee
Tabel
- trad. tabel
Statistika
Mängud
- otsing
- täna
Turniirid
Tiimid
Prindi
Täisekraan
QR Code 
 2023 U16 EVF KV tütarlastele Rakveres
kõik | (toimunud | toimumata) (vanemad eespool | uuemad eespool)
# Aeg Kodus Võõrsil TulemusGeimid Koht
27 P 19.02.2023 13:00 Rakvere spordikool Olerex Tartu I0:2(17-25;15-25)  [live & stats]
28 P 19.02.2023 13:00 Viljandi spordikool SK Tats Kiili I2:0(25-11;25-11)  [live & stats]
25 P 19.02.2023 12:00 Selver Tallinn I Võru spordikool2:0(25-17;25-6)  [live & stats]
26 P 19.02.2023 12:00 Narva spordikool Energia/SK Galla Pärnu spordikool I1:2(13-25;25-19;16-18)  [live & stats]
23 P 19.02.2023 11:00 Viljandi spordikool Rakvere spordikool2:0(25-12;25-20)  [live & stats]
24 P 19.02.2023 11:00 Olerex Tartu I SK Tats Kiili I2:0(25-18;25-13)  [live & stats]
21 P 19.02.2023 10:00 Pärnu spordikool I Selver Tallinn I0:2(6-25;17-25)  [live & stats]
22 P 19.02.2023 10:00 Võru spordikool Narva spordikool Energia/SK Galla 2:0(25-18;25-17)  [live & stats]
19 L 18.02.2023 17:00 Selver Tallinn I Olerex Tartu I0:2(24-26;14-25)  [live & stats]
20 L 18.02.2023 17:00 Narva spordikool Energia/SK Galla Viljandi spordikool0:2(13-25;14-25)  [live & stats]
17 L 18.02.2023 16:00 Rakvere spordikool Võru spordikool0:2(20-25;14-25)  [live & stats]
18 L 18.02.2023 16:00 SK Tats Kiili I Pärnu spordikool I1:2(26-28;25-19;10-15)  [live & stats]
15 L 18.02.2023 13:00 Olerex Tartu I Narva spordikool Energia/SK Galla 2:0(25-12;25-18)  [live & stats]
16 L 18.02.2023 13:00 Viljandi spordikool Selver Tallinn I2:0(25-10;25-23)  [live & stats]
13 L 18.02.2023 12:00 Rakvere spordikool SK Tats Kiili I1:2(25-19;19-25;13-15)  [live & stats]
14 L 18.02.2023 12:00 Võru spordikool Pärnu spordikool I0:2(22-25;18-25)  [live & stats]
11 L 18.02.2023 11:00 Olerex Tartu I Viljandi spordikool0:2(19-25;9-25)  [live & stats]
12 L 18.02.2023 11:00 Selver Tallinn I Narva spordikool Energia/SK Galla 2:0(25-8;25-14)  [live & stats]
9 L 18.02.2023 10:00 SK Tats Kiili I Võru spordikool2:1(25-27;25-23;17-15)  [live & stats]
10 L 18.02.2023 10:00 Pärnu spordikool I Rakvere spordikool2:0(25-23;26-24)  [live & stats]
7 R 17.02.2023 16:00 Võru spordikool Viljandi spordikool0:2(13-25;16-25)  [live & stats]
8 R 17.02.2023 16:00 Pärnu spordikool I Olerex Tartu I2:0(25-21;25-22)  [live & stats]
5 R 17.02.2023 15:00 Narva spordikool Energia/SK Galla Rakvere spordikool0:2(22-25;22-25)  [live & stats]
6 R 17.02.2023 15:00 SK Tats Kiili I Selver Tallinn I1:2(25-21;22-25;8-15)  [live & stats]
3 R 17.02.2023 14:00 Olerex Tartu I Võru spordikool2:1(25-20;15-25;15-6)  [live & stats]
4 R 17.02.2023 14:00 Viljandi spordikool Pärnu spordikool I2:0(25-14;25-12)  [live & stats]
1 R 17.02.2023 13:00 Selver Tallinn I Rakvere spordikool2:0(25-10;25-18)  [live & stats]
2 R 17.02.2023 13:00 SK Tats Kiili I Narva spordikool Energia/SK Galla 2:1(25-15;21-25;15-9)  [live & stats]
P 19.05.24
07:51:16
aeg: 0.025
päringuid: 10
551.27 KB