Skoor.ee
Tabel
- trad. tabel
Statistika
Mängud
- otsing
- täna
Turniirid
Tiimid
Prindi
Täisekraan
QR Code 
 Mati Vetevoolu mälestusturniir - NAISED
kõik | (toimunud | toimumata) (vanemad eespool | uuemad eespool)
# Aeg Kodus Võõrsil TulemusGeimid Koht
1 L 22.07.2023 10:00 Hollas/Remmelg Parve/Veldre2:0(21-13;21-2) 3. väljak[live & stats]
2 L 22.07.2023 10:00 Kandimaa/Jürgenson Põldma/Põldma2:0(21-14;21-17) 4. väljak[live & stats]
3 L 22.07.2023 10:45 Neiland/Errit Oja/Böckler2:1(21-19;16-21;15-11) 3. väljak[live & stats]
4 L 22.07.2023 10:45 Gull/Loorman Loor/Kattel2:0(21-15;21-18) 4. väljak[live & stats]
5 L 22.07.2023 11:30 Kuuse/Kattai Lellsaar/Peetmaa2:0(21-14;21-15) 3. väljak[live & stats]
6 L 22.07.2023 11:30 Bōstrova/Jōearu Kuhi/Sillasoo2:0(21-18;21-11) 4. väljak[live & stats]
7 L 22.07.2023 12:15 Toomela/Ostrov Lass/Pajula0:2(17-21;17-21) 3. väljak[live & stats]
8 L 22.07.2023 12:15 Nelis/Enula Allik/Allik2:0(21-16;21-15) 4. väljak[live & stats]
9 L 22.07.2023 13:00 Hollas/Remmelg Kandimaa/Jürgenson2:0(21-19;21-11) 3. väljak[live & stats]
10 L 22.07.2023 13:00 Parve/Veldre Põldma/Põldma0:2(16-21;15-21) 4. väljak[live & stats]
11 L 22.07.2023 13:45 Neiland/Errit Gull/Loorman2:0(21-14;21-19) 3. väljak[live & stats]
12 L 22.07.2023 13:45 Oja/Böckler Loor/Kattel1:2(25-23;19-21;11-15) 4. väljak[live & stats]
13 L 22.07.2023 14:30 Kuuse/Kattai Bōstrova/Jōearu2:0(21-13;23-21) 3. väljak[live & stats]
14 L 22.07.2023 14:30 Lellsaar/Peetmaa Kuhi/Sillasoo2:0(21-15;21-15) 4. väljak[live & stats]
15 L 22.07.2023 15:15 Lass/Pajula Nelis/Enula2:1(21-16;20-22;15-11) 3. väljak[live & stats]
16 L 22.07.2023 15:15 Toomela/Ostrov Allik/Allik2:0(21-11;21-12) 4. väljak[live & stats]
17 L 22.07.2023 16:30 Gull/Loorman Lellsaar/Peetmaa0:2(19-21;11-21) 3. väljak[live & stats]
18 L 22.07.2023 16:30 Bōstrova/Jōearu Põldma/Põldma2:1(19-21;21-14;15-10) 4. väljak[live & stats]
19 L 22.07.2023 17:15 Nelis/Enula Loor/Kattel-:2(19-21;21-11) 3. väljak[live & stats]
20 L 22.07.2023 17:15 Kandimaa/Jürgenson Toomela/Ostrov2:1(21-11;18-21;15-12) 4. väljak[live & stats]
21 L 22.07.2023 18:00 Hollas/Remmelg Lellsaar/Peetmaa2:0(21-9;21-12) 3. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
22 L 22.07.2023 18:00 Lass/Pajula Bōstrova/Jōearu2:0(21-10;21-13) 4. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
23 L 22.07.2023 18:45 Kuuse/Kattai Loor/Kattel2:1(17-21;21-15;15-10) 3. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
24 L 22.07.2023 18:45 Neiland/Errit Kandimaa/Jürgenson2:0(21-16;23-21) 4. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
25 P 23.07.2023 10:00 Hollas/Remmelg Lass/Pajula2:0(21-10;21-14) 1. väljak | poolfinaal[live & stats]
26 P 23.07.2023 10:00 Kuuse/Kattai Neiland/Errit2:1(16-21;21-16;15-9) 2. väljak | poolfinaal[live & stats]
27 P 23.07.2023 11:30 Lass/Pajula Neiland/Errit2:0(21-18;21-13) 1. väljak | pronksimäng[live & stats]
28 P 23.07.2023 14:30 Hollas/Remmelg Kuuse/Kattai2:0(21-7;21-10) 1. väljak | finaal[live & stats]
T 16.04.24
22:55:46
aeg: 0.019
päringuid: 10
551.22 KB