Skoor.ee
Tabel
- trad. tabel
Statistika
Mängud
- otsing
- täna
Turniirid
Tiimid
Prindi
Täisekraan
QR Code 
 Mati Vetevoolu mälestusturniir - MEHED
kõik | (toimunud | toimumata) (vanemad eespool | uuemad eespool)
# Aeg Kodus Võõrsil TulemusGeimid Koht
1 L 22.07.2023 10:00 Korotkov/Piik Maasalu/Taasväli2:0(21-16;21-14) 1. väljak[live & stats]
2 L 22.07.2023 10:00 Kais/Arak Sõna/Kuller2:0(22-20;21-18) 2. väljak[live & stats]
3 L 22.07.2023 10:45 Nuut/Maidle Amor/Indus2:0(21-13;21-11) 1. väljak[live & stats]
4 L 22.07.2023 10:45 Aaviste/Liinev Stog/Povjakel0:2(18-21;18-21) 2. väljak[live & stats]
5 L 22.07.2023 11:30 Ennemuist/Lepp Täht/Põldma0:2(12-21;20-22) 1. väljak[live & stats]
6 L 22.07.2023 11:30 Stalidzans/Putnis Donela/Palubinskas0:2(13-21;11-21) 2. väljak[live & stats]
7 L 22.07.2023 12:15 Talistu/Rantanen Rebel/Meier2:1(23-25;21-12;15-12) 1. väljak[live & stats]
8 L 22.07.2023 12:15 Relins/Punculis Arumeel/Rühka2:0(21-13;21-13) 2. väljak[live & stats]
9 L 22.07.2023 13:00 Korotkov/Piik Kais/Arak2:0(21-17;21-15) 1. väljak[live & stats]
10 L 22.07.2023 13:00 Maasalu/Taasväli Sõna/Kuller0:2(9-21;15-21) 2. väljak[live & stats]
11 L 22.07.2023 13:45 Nuut/Maidle Stog/Povjakel2:1(15-21;21-16;15-10) 1. väljak[live & stats]
12 L 22.07.2023 13:45 Amor/Indus Aaviste/Liinev0:2(14-21;18-21) 2. väljak[live & stats]
13 L 22.07.2023 14:30 Täht/Põldma Donela/Palubinskas0:2(20-22;14-21) 1. väljak[live & stats]
14 L 22.07.2023 14:30 Ennemuist/Lepp Stalidzans/Putnis2:0(21-11;21-15) 2. väljak[live & stats]
15 L 22.07.2023 15:15 Talistu/Rantanen Relins/Punculis0:2(17-21;9-21) 1. väljak[live & stats]
16 L 22.07.2023 15:15 Rebel/Meier Arumeel/Rühka2:0(21-19;21-14) 2. väljak[live & stats]
17 L 22.07.2023 16:30 Talistu/Rantanen Aaviste/Liinev2:1(21-16;24-26;15-9) 1. väljak[live & stats]
18 L 22.07.2023 16:30 Stog/Povjakel Rebel/Meier0:2(14-21;17-21) 2. väljak[live & stats]
19 L 22.07.2023 17:15 Täht/Põldma Sõna/Kuller2:0(21-14;21-9) 1. väljak[live & stats]
20 L 22.07.2023 17:15 Kais/Arak Ennemuist/Lepp0:2(14-21;17-21) 2. väljak[live & stats]
21 L 22.07.2023 18:00 Korotkov/Piik Talistu/Rantanen2:1(21-16;19-21;15-7) 1. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
22 L 22.07.2023 18:00 Donela/Palubinskas Rebel/Meier2:0(21-16;21-15) 2. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
23 L 22.07.2023 18:45 Relins/Punculis Täht/Põldma2:0(21-13;21-15) 1. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
24 L 22.07.2023 18:45 Nuut/Maidle Ennemuist/Lepp0:2(12-21;17-21) 2. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
25 P 23.07.2023 10:45 Korotkov/Piik Donela/Palubinskas0:2(15-21;14-21) 1. väljak | poolfinaal[live & stats]
26 P 23.07.2023 10:45 Relins/Punculis Ennemuist/Lepp2:0(26-24;26-24) 2. väljak | poolfinaal[live & stats]
27 P 23.07.2023 13:00 Korotkov/Piik Ennemuist/Lepp2:1(21-14;20-22;15-11) 1. väljak | pronksimäng[live & stats]
28 P 23.07.2023 15:45 Donela/Palubinskas Relins/Punculis2:1(21-18;17-21;15-11) 1. väljak | finaal[live & stats]
K 17.04.24
00:37:12
aeg: 0.018
päringuid: 10
551.19 KB