Skoor.ee
Tabel
- trad. tabel
Statistika
Mängud
- otsing
- täna
Turniirid
Tiimid
Prindi
Täisekraan
QR Code 
 Barrus Cup MEHED
kõik | (toimunud | toimumata) (vanemad eespool | uuemad eespool)
# Aeg Kodus Võõrsil TulemusGeimid Koht
1 L 05.08.2023 10:00 Korotkov/Piik Niimeister/Luik2:0(21-17;21-11) 1. väljak[live & stats]
2 L 05.08.2023 10:00 Stalidzans/Putnis Liinev/Stog0:2(9-21;12-21) 2. väljak[live & stats]
3 L 05.08.2023 10:45 Nuut/Maidle Lahe/Kaska2:0(21-14;21-18) 1. väljak[live & stats]
4 L 05.08.2023 10:45 Rebel/Rühka Sõna/Ant2:0(21-6;21-12) 2. väljak[live & stats]
5 L 05.08.2023 11:30 Lepp/Ennemuist Meilus/Lääne2:0(21-17;21-13) 1. väljak[live & stats]
6 L 05.08.2023 11:30 Kollo/Jaani Kais/Povjakel2:0(24-22;21-16) 2. väljak[live & stats]
7 L 05.08.2023 12:15 Talistu/Rantanen Täht/Põldma0:2(13-21;17-21) 1. väljak[live & stats]
8 L 05.08.2023 12:15 Meius/Kais Liepa/Puškundzis1:2(23-25;21-16;11-15) 2. väljak[live & stats]
9 L 05.08.2023 13:00 Korotkov/Piik Liinev/Stog2:0(21-8;21-13) 1. väljak[live & stats]
10 L 05.08.2023 13:00 Niimeister/Luik Stalidzans/Putnis0:2(21-23;9-21) 2. väljak[live & stats]
11 L 05.08.2023 13:45 Nuut/Maidle Rebel/Rühka2:0(21-17;21-16) 1. väljak[live & stats]
12 L 05.08.2023 13:45 Lahe/Kaska Sõna/Ant0:2(16-21;18-21) 2. väljak[live & stats]
13 L 05.08.2023 14:30 Lepp/Ennemuist Kollo/Jaani2:0(21-16;21-16) 1. väljak[live & stats]
14 L 05.08.2023 14:30 Meilus/Lääne Kais/Povjakel0:2(12-21;15-21) 2. väljak[live & stats]
15 L 05.08.2023 15:15 Täht/Põldma Liepa/Puškundzis0:2(19-21;17-21) 1. väljak[live & stats]
16 L 05.08.2023 15:15 Talistu/Rantanen Meius/Kais0:2(16-21;14-21) 2. väljak[live & stats]
17 L 05.08.2023 16:30 Rebel/Rühka Kais/Povjakel2:1(23-21;17-21;15-12) 1. väljak[live & stats]
18 L 05.08.2023 16:30 Kollo/Jaani Sõna/Ant2:0(21-14;21-17) 2. väljak[live & stats]
19 L 05.08.2023 17:15 Liinev/Stog Meius/Kais0:2(15-21;12-21) 1. väljak[live & stats]
20 L 05.08.2023 17:15 Täht/Põldma Stalidzans/Putnis2:0(21-18;21-14) 2. väljak[live & stats]
21 L 05.08.2023 18:00 Korotkov/Piik Rebel/Rühka2:0(21-19;21-11) 1. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
22 L 05.08.2023 18:00 Liepa/Puškundzis Kollo/Jaani1:2(12-21;21-19;13-15) 2. Väljak | 1/4 finaal[live & stats]
23 L 05.08.2023 18:45 Lepp/Ennemuist Meius/Kais1:2(26-28;21-16;10-15) 1. Väljak | 1/4 finaal[live & stats]
24 L 05.08.2023 18:45 Nuut/Maidle Täht/Põldma0:2(18-21;16-21) 2. Väljak | 1/4 finaal[live & stats]
25 P 06.08.2023 11:30 Korotkov/Piik Kollo/Jaani2:0(21-12;21-18) 1. väljak POOLFINAAL[live & stats]
26 P 06.08.2023 12:15 Meius/Kais Täht/Põldma2:0(21-17;21-17) 1. väljak POOLFINAAL[live & stats]
27 P 06.08.2023 14:00 Kollo/Jaani Täht/Põldma2:1(19-21;21-17;15-11) 1. väljak 3.-4. KOHA MÄNG[live & stats]
28 P 06.08.2023 16:00 Korotkov/Piik Meius/Kais2:1(21-15;18-21;15-8) 1. väljak FINAAL[live & stats]
P 19.05.24
07:24:44
aeg: 0.026
päringuid: 10
551.24 KB