Skoor.ee
Tabel
- trad. tabel
Statistika
Mängud
- otsing
- täna
Turniirid
Tiimid
Prindi
Täisekraan
QR Code 
 Tariston Cup FINAALETAPP - NAISED
kõik | (toimunud | toimumata) (vanemad eespool | uuemad eespool)
# Aeg Kodus Võõrsil TulemusGeimid Koht
1 L 12.08.2023 10:00 Neiland/Errit Lukas/Lust2:0(24-22;21-17) 3. väljak[live & stats]
2 L 12.08.2023 10:00 Kuivonen/Jürgenson Lellsaar/Peetmaa2:0(21-13;21-16) 4. väljak[live & stats]
3 L 12.08.2023 10:45 Gull/Loorman Zīle/Grosberga1:2(12-21;21-17;8-15) 3. väljak[live & stats]
4 L 12.08.2023 10:45 Nõlvak/Pajula Sillasoo/Kattel2:0(21-19;21-19) 4. väljak[live & stats]
5 L 12.08.2023 11:30 Toomela/Ostrov Pohlak/Böckler1:2(21-13;18-21;11-15) 3. väljak[live & stats]
6 L 12.08.2023 11:30 Põldma/Põldma Politova/Verhogljad 0:2(17-21;18-21) 4. väljak[live & stats]
7 L 12.08.2023 12:15 Jürgenson/Kandimaa Lass/Rahuoja2:0(21-16;21-17) 3. väljak[live & stats]
8 L 12.08.2023 12:15 Huik/Maiste Kure-Pohhomov/Pikk2:0(21-19;21-17) 4. väljak[live & stats]
9 L 12.08.2023 13:00 Neiland/Errit Kuivonen/Jürgenson0:2(16-21;11-21) 3. väljak[live & stats]
10 L 12.08.2023 13:00 Lukas/Lust Lellsaar/Peetmaa0:2(12-21;14-21) 4. väljak[live & stats]
11 L 12.08.2023 13:45 Zīle/Grosberga Nõlvak/Pajula0:2(12-21;20-22) 3. väljak[live & stats]
12 L 12.08.2023 13:45 Gull/Loorman Sillasoo/Kattel2:0(23-21;21-5) 4. väljak[live & stats]
13 L 12.08.2023 14:30 Pohlak/Böckler Politova/Verhogljad 2:0(21-13;21-18) 3. väljak[live & stats]
14 L 12.08.2023 14:30 Toomela/Ostrov Põldma/Põldma2:1(21-11;18-21;15-11) 4. väljak[live & stats]
15 L 12.08.2023 15:15 Jürgenson/Kandimaa Huik/Maiste2:0(21-12;21-7) 3. väljak[live & stats]
16 L 12.08.2023 15:15 Lass/Rahuoja Kure-Pohhomov/Pikk2:1(21-13;19-21;15-8) 4. väljak[live & stats]
17 L 12.08.2023 16:30 Huik/Maiste Toomela/Ostrov0:2(18-21;16-21) 3. väljak[live & stats]
18 L 12.08.2023 16:30 Zīle/Grosberga Lellsaar/Peetmaa2:0(21-16;21-10) 4. väljak[live & stats]
19 L 12.08.2023 17:15 Politova/Verhogljad Gull/Loorman0:2(7-21;13-21) 3. väljak[live & stats]
20 L 12.08.2023 17:15 Neiland/Errit Lass/Rahuoja2:0(21-16;21-15) 4. väljak[live & stats]
21 L 12.08.2023 18:00 Kuivonen/Jürgenson Toomela/Ostrov2:0(21-16;21-17) 3. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
22 L 12.08.2023 18:00 Pohlak/Böckler Zīle/Grosberga0:2(12-21;11-21) 4. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
23 L 12.08.2023 18:45 Jürgenson/Kandimaa Gull/Loorman0:2(13-21;9-21) 3. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
24 L 12.08.2023 18:45 Nõlvak/Pajula Neiland/Errit2:0(21-14;21-9) 4. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
25 P 13.08.2023 10:00 Kuivonen/Jürgenson Zīle/Grosberga2:1(21-19;14-21;18-16) 1. väljak | poolfinaal[live & stats]
26 P 13.08.2023 10:45 Gull/Loorman Nõlvak/Pajula2:0(21-17;21-19) 1. väljak | poolfinaal[live & stats]
27 P 13.08.2023 13:00 Zīle/Grosberga Nõlvak/Pajula0:2(11-21;26-18) 1. väljak | 3.-4. koht[live & stats]
28 P 13.08.2023 15:00 Kuivonen/Jürgenson Gull/Loorman2:0(21-15;21-16) 1. väljak | FINAAL[live & stats]
P 21.07.24
01:05:57
aeg: 0.019
päringuid: 10
552.76 KB