Skoor.ee
Tabel
- trad. tabel
Statistika
Mängud
- otsing
- täna
Turniirid
Tiimid
Prindi
Täisekraan
QR Code 
 Tariston Cup FINAALETAPP - MEHED
kõik | (toimunud | toimumata) (vanemad eespool | uuemad eespool)
# Aeg Kodus Võõrsil TulemusGeimid Koht
1 L 12.08.2023 10:00 Korotkov/Piik Piešina/Grikšas2:0(21-17;21-12) 1. väljak[live & stats]
2 L 12.08.2023 10:00 Täht/Põldma Liepa/Puskundzis0:2(15-21;15-21) 2. väljak[live & stats]
3 L 12.08.2023 10:45 Nuut/Maidle Kuller/Leismann2:0(21-19;21-19) 1. väljak[live & stats]
4 L 12.08.2023 10:45 Sõna/Ant Palubinskas/Vilkelis0:2(14-21;9-21) 2. väljak[live & stats]
5 L 12.08.2023 11:30 Lepp/Ennemuist Rebel/Vahtras2:1(14-21;21-17;15-13) 1. väljak[live & stats]
6 L 12.08.2023 11:30 Stalidzans/Putnis Aaviste/Liinev1:2(21-18;18-21;13-15) 2. väljak[live & stats]
7 L 12.08.2023 12:15 Meius/Kais Relins/Aispurs2:1(21-16;20-22;17-15) 1. väljak[live & stats]
8 L 12.08.2023 12:15 Talistu/Rantanen Kais/Arak2:0(21-16;21-14) 2. väljak[live & stats]
9 L 12.08.2023 13:00 Piešina/Grikšas Täht/Põldma0:2(13-21;25-27) 1. väljak[live & stats]
10 L 12.08.2023 13:00 Korotkov/Piik Liepa/Puskundzis2:0(21-18;21-12) 2. väljak[live & stats]
11 L 12.08.2023 13:45 Kuller/Leismann Sõna/Ant2:0(21-13;21-12) 1. väljak[live & stats]
12 L 12.08.2023 13:45 Nuut/Maidle Palubinskas/Vilkelis2:0(21-16;21-18) 2. väljak[live & stats]
13 L 12.08.2023 14:30 Rebel/Vahtras Stalidzans/Putnis2:0(21-17;21-15) 1. väljak[live & stats]
14 L 12.08.2023 14:30 Lepp/Ennemuist Aaviste/Liinev2:0(21-6;21-18) 2. väljak[live & stats]
15 L 12.08.2023 15:15 Relins/Aispurs Kais/Arak2:0(21-13;21-16) 1. väljak[live & stats]
16 L 12.08.2023 15:15 Meius/Kais Talistu/Rantanen2:1(19-21;21-12;15-7) 2. väljak[live & stats]
17 L 12.08.2023 16:45 Talistu/Rantanen Kuller/Leismann0:2(18-21;20-22) 1. väljak[live & stats]
18 L 12.08.2023 16:45 Aaviste/Liinev Täht/Põldma1:2(21-17;17-21;14-16) 2. väljak[live & stats]
19 L 12.08.2023 17:30 Palubinskas/Vilkelis Relins/Aispurs2:1(21-18;16-21;16-14) 1. väljak[live & stats]
20 L 12.08.2023 17:30 Liepa/Puskundzis Rebel/Vahtras1:2(22-20;18-21;19-21) 2. väljak[live & stats]
21 L 12.08.2023 18:15 Korotkov/Piik Kuller/Leismann2:0(21-13;21-13) 1. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
22 L 12.08.2023 18:15 Meius/Kais Täht/Põldma1:2(21-10;15-21;13-15) 2. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
23 L 12.08.2023 19:00 Lepp/Ennemuist Palubinskas/Vilkelis2:0(21-10;21-6) 1. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
24 L 12.08.2023 19:00 Nuut/Maidle Rebel/Vahtras2:0(21-15;21-16) 2. väljak | 1/4 finaal[live & stats]
25 P 13.08.2023 11:30 Korotkov/Piik Täht/Põldma2:0(24-22;21-17) 1. väljak | poolfinaal[live & stats]
26 P 13.08.2023 12:15 Lepp/Ennemuist Nuut/Maidle2:0(21-17;21-19) 1. väljak | poolfinaal[live & stats]
27 P 13.08.2023 14:00 Täht/Põldma Nuut/Maidle1:2(13-21;21-19;10-15) 1. väljak | 3.-4. koht[live & stats]
28 P 13.08.2023 16:00 Korotkov/Piik Lepp/Ennemuist 2:1(27-25;15-21;15-7) 1. väljak | FINAAL[live & stats]
N 29.02.24
17:52:33
aeg: 0.02
päringuid: 10
551.22 KB