Skoor.ee
Tabel
- trad. tabel
Statistika
Mängud
- otsing
- täna
Turniirid
Tiimid
Prindi
Täisekraan
QR Code 
 2023/2024 Meeste Esiliiga
kõik | (toimunud | toimumata) (vanemad eespool | uuemad eespool)
# Aeg Kodus Võõrsil TulemusGeimid Koht
5 L 30.09.2023 12:00 Tallinna Ülikool Põltsamaa VK3:0(12;19;19) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
6 L 30.09.2023 13:00 EMÜ/Structura Selver Tallinn SK3:2(-21;22;-21;16;11) Maaülikooli Spordihoone[live & stats]
7 L 30.09.2023 14:00 AB Premium/Rae vald Danpower/Võru VK3:0(11;13;19) Kindluse spordihoone[live & stats]
8 L 30.09.2023 14:00 Audentese SG/NK COOLBET Pärnu3:0(18;21;18) Audentese SH väike saal[live & stats]
9 L 30.09.2023 14:00 BMF/Rakvere VK ESTNOR/KIILI3:1(-23;20;18;18) Rakvere SH[live & stats]
10 P 01.10.2023 11:00 Selver Tallinn SK BMF/Rakvere VK3:2(-19;23;-22;22;12) TalTech Spordihall[live & stats]
11 P 01.10.2023 13:00 ESTNOR/KIILI Danpower/Võru VK3:0(20;18;21) Jüri Spordihoone[live & stats]
12 P 01.10.2023 13:00 COOLBET Pärnu AB Premium/Rae vald1:3(-20;-12;17;-21) Paikuse SK[live & stats]
13 P 01.10.2023 15:00 Põltsamaa VK Audentese SG/NK1:3(-17;-16;28;-19) Põltsamaa Felixhall[live & stats]
14 P 01.10.2023 16:00 IMsport/Türi Tallinna Ülikool0:3(-24;-24;-26) Türi SH[live & stats]
15 R 13.10.2023 20:00 IMsport/Türi Audentese SG/NK2:3(23;-15;23;-24;-9) Türi SH[live & stats]
16 L 14.10.2023 13:00 COOLBET Pärnu ESTNOR/KIILI3:0(16;22;19) Paikuse SK[live & stats]
17 L 14.10.2023 13:00 Danpower/Võru VK BMF/Rakvere VK1:3(-17;-23;18;-24) Võru Spordihall[live & stats]
18 L 14.10.2023 14:00 AB Premium/Rae vald Põltsamaa VK3:0(14;23;21) Kindluse spordihoone[live & stats]
19 L 14.10.2023 18:00 Tallinna Ülikool EMÜ/Structura3:1(17;20;-22;19) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
20 P 15.10.2023 13:00 COOLBET Pärnu Selver Tallinn SK2:3(22;23;-23;-16;-8) Paikuse SK[live & stats]
21 P 15.10.2023 13:00 EMÜ/Structura ESTNOR/KIILI3:1(24;30;-20;27) Maaülikooli Spordihoone[live & stats]
22 P 15.10.2023 16:00 BMF/Rakvere VK IMsport/Türi3:1(11;-21;23;22) Rahu Hall[live & stats]
23 P 15.10.2023 17:00 Põltsamaa VK Danpower/Võru VK2:3(17;19;-25;-24;-18) Põltsamaa Felixhall[live & stats]
24 K 18.10.2023 19:00 Audentese SG/NK Tallinna Ülikool0:3(-21;-21;-17) Audentese SH suur saal[live & stats]
25 N 26.10.2023 20:15 Tallinna Ülikool ESTNOR/KIILI3:2(17;-23;21;-23;10) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
26 R 27.10.2023 20:00 EMÜ/Structura Danpower/Võru VK1:3(12;-22;-21;-23) Maaülikooli Spordihoone[live & stats]
27 L 28.10.2023 12:00 Selver Tallinn SK Audentese SG/NK3:0(17;17;18) Sõle Spordikeskus[live & stats]
28 L 28.10.2023 12:00 Danpower/Võru VK IMsport/Türi3:0(17;17;17) Võru Spordikool[live & stats]
29 L 28.10.2023 13:00 COOLBET Pärnu Põltsamaa VK1:3(-17;26;-19;-22) Paikuse SK[live & stats]
30 L 28.10.2023 14:00 AB Premium/Rae vald Tallinna Ülikool0:3(-18;-18;-21) Kindluse spordihoone[live & stats]
31 L 28.10.2023 14:00 BMF/Rakvere VK EMÜ/Structura3:0(17;20;22) Rahu Hall[live & stats]
32 P 29.10.2023 13:00 Audentese SG/NK AB Premium/Rae vald3:2(-16;15;28;-18;11) Audentese SH suur saal[live & stats]
33 P 29.10.2023 16:00 IMsport/Türi COOLBET Pärnu3:2(-16;18;13;-23;13) Türi SH[live & stats]
34 P 29.10.2023 19:00 Põltsamaa VK Selver Tallinn SK0:3(-22;-23;-21) Põltsamaa Felixhall[live & stats]
35 L 11.11.2023 13:00 ESTNOR/KIILI Põltsamaa VK3:0(18;26;13) Kiili SH[live & stats]
36 L 11.11.2023 14:00 AB Premium/Rae vald IMsport/Türi3:0(18;21;21) Kindluse spordihoone[live & stats]
37 L 11.11.2023 14:00 COOLBET Pärnu BMF/Rakvere VK3:1(21;33;-19;28) Paikuse SK[live & stats]
38 L 11.11.2023 17:00 Danpower/Võru VK Selver Tallinn SK3:1(24;21;-19;17) Võru Spordihall[live & stats]
39 P 12.11.2023 11:00 Tallinna Ülikool COOLBET Pärnu3:0(13;17;16) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
40 P 12.11.2023 12:00 Selver Tallinn SK ESTNOR/KIILI3:0(17;23;24) TalTech Spordihall[live & stats]
41 P 12.11.2023 13:00 EMÜ/Structura IMsport/Türi3:0(18;17;20) Maaülikooli Spordihoone[live & stats]
42 P 12.11.2023 14:00 BMF/Rakvere VK AB Premium/Rae vald2:3(-22;26;22;-24;-11) Rahu Hall[live & stats]
43 N 23.11.2023 19:00 Danpower/Võru VK Audentese SG/NK3:1(-23;18;18;21) Võru Spordihall[live & stats]
44 L 25.11.2023 13:00 COOLBET Pärnu EMÜ/Structura3:2(21;20;-23;-18;16) Paikuse SK[live & stats]
45 L 25.11.2023 14:00 BMF/Rakvere VK Tallinna Ülikool3:1(19;-22;22;25) Rakvere SH[live & stats]
46 L 25.11.2023 14:00 Selver Tallinn SK AB Premium/Rae vald3:2(-20;-24;19;23;12) Kindluse spordihoone[live & stats]
47 L 25.11.2023 17:00 Põltsamaa VK IMsport/Türi3:1(23;14;-16;18) Põltsamaa Felixhall[live & stats]
48 P 26.11.2023 12:00 Tallinna Ülikool Danpower/Võru VK3:0(12;13;19) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
49 P 26.11.2023 13:00 EMÜ/Structura Põltsamaa VK3:0(20;25;18) Maaülikooli Spordihoone[live & stats]
50 P 26.11.2023 13:00 Audentese SG/NK BMF/Rakvere VK3:1(-17;22;26;26) Audentese SH suur saal[live & stats]
51 P 26.11.2023 14:00 AB Premium/Rae vald ESTNOR/KIILI1:3(-20;16;-21;-20) Kindluse spordihoone[live & stats]
52 R 01.12.2023 18:45 Audentese SG/NK ESTNOR/KIILI1:3(-13;20;-13;-19) Audentese SH suur saal[live & stats]
53 R 01.12.2023 20:00 IMsport/Türi Selver Tallinn SK1:3(-13;21;-19;-23) Türi SH[live & stats]
54 N 07.12.2023 20:15 Tallinna Ülikool Selver Tallinn SK3:0(17;15;18) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
55 L 09.12.2023 12:00 Selver Tallinn SK Tallinna Ülikool0:3(-26;-21;-16) TalTech Spordihall[live & stats]
56 L 09.12.2023 13:00 Danpower/Võru VK COOLBET Pärnu1:3(-17;-21;21;-22) Võru Spordihall[live & stats]
57 L 09.12.2023 13:00 EMÜ/Structura AB Premium/Rae vald3:1(17;21;-17;22) Maaülikooli Spordihoone[live & stats]
58 L 09.12.2023 16:00 IMsport/Türi ESTNOR/KIILI0:3(-11;-23;-18) Türi SH[live & stats]
60 P 10.12.2023 13:00 ESTNOR/KIILI IMsport/Türi3:0(25;16;21) Kiili SH[live & stats]
61 P 10.12.2023 13:00 COOLBET Pärnu Danpower/Võru VK3:0(21;11;21) Paikuse SK[live & stats]
62 P 10.12.2023 14:00 AB Premium/Rae vald EMÜ/Structura1:3(-22;23;-18;-21) Kindluse spordihoone[live & stats]
63 R 05.01.2024 19:00 BMF/Rakvere VK Põltsamaa VK3:0(19;20;22) Rakvere SH[live & stats]
64 L 13.01.2024 13:00 Danpower/Võru VK AB Premium/Rae vald3:1(18;22;-18;15) Võru Spordihall[live & stats]
65 L 13.01.2024 13:00 ESTNOR/KIILI BMF/Rakvere VK1:3(17;-21;-16;-13) Kiili SH[live & stats]
66 L 13.01.2024 17:00 Põltsamaa VK Tallinna Ülikool3:2(-17;-19;19;19;12) Põltsamaa Felixhall[live & stats]
67 P 14.01.2024 13:00 Danpower/Võru VK ESTNOR/KIILI3:2(20;-21;17;-23;9) Võru Spordihall[live & stats]
68 P 14.01.2024 14:00 AB Premium/Rae vald COOLBET Pärnu0:3(-23;-18;-18) Kindluse spordihoone[live & stats]
69 P 14.01.2024 17:00 Tallinna Ülikool IMsport/Türi3:0(14;21;10) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
70 N 25.01.2024 20:15 Tallinna Ülikool Audentese SG/NK3:0(17;14;19) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
71 L 27.01.2024 13:00 EMÜ/Structura Tallinna Ülikool3:1(25;-28;20;19) Maaülikooli Spordihoone[live & stats]
72 L 27.01.2024 13:00 Audentese SG/NK IMsport/Türi3:0(14;19;12) Audentese SH suur saal[live & stats]
73 L 27.01.2024 13:00 ESTNOR/KIILI COOLBET Pärnu1:3(-25;22;-16;-21) Kiili SH[live & stats]
74 L 27.01.2024 14:00 BMF/Rakvere VK Danpower/Võru VK3:1(23;-22;19;17) Rahu Hall[live & stats]
75 L 27.01.2024 17:00 Põltsamaa VK AB Premium/Rae vald0:3(-21;-23;-20) Põltsamaa Felixhall[live & stats]
76 P 28.01.2024 12:00 Selver Tallinn SK COOLBET Pärnu3:2(18;18;-23;-20;12) TalTech Spordihall[live & stats]
77 P 28.01.2024 13:00 Danpower/Võru VK Põltsamaa VK3:1(23;-23;14;19) Võru Spordihall[live & stats]
78 P 28.01.2024 13:00 ESTNOR/KIILI EMÜ/Structura1:3(-18;20;-19;-16) Kiili SH[live & stats]
79 P 28.01.2024 16:00 IMsport/Türi BMF/Rakvere VK0:3(-16;-13;-13) Türi SH[live & stats]
80 N 01.02.2024 20:15 Tallinna Ülikool AB Premium/Rae vald3:0(20;21;22) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
3 R 02.02.2024 18:00 Selver Tallinn SK EMÜ/Structura1:3(-21;-26;20;-22) TalTech Spordihall[live & stats]
83 L 03.02.2024 13:00 Audentese SG/NK Selver Tallinn SK3:2(21;-14;20;-17;8) Audentese SH suur saal[live & stats]
84 L 03.02.2024 13:00 EMÜ/Structura BMF/Rakvere VK0:3(-20;-15;-15) Maaülikooli Spordihoone[live & stats]
85 L 03.02.2024 16:00 IMsport/Türi Danpower/Võru VK1:3(-20;21;-18;-15) Türi SH[live & stats]
86 L 03.02.2024 17:00 Põltsamaa VK COOLBET Pärnu0:3(-17;-25;-20) Põltsamaa Felixhall[live & stats]
87 P 04.02.2024 11:00 Selver Tallinn SK Põltsamaa VK3:0(18;19;18) TalTech Spordihall[live & stats]
88 P 04.02.2024 13:00 COOLBET Pärnu IMsport/Türi3:0(18;13;16) Paikuse SK[live & stats]
89 P 04.02.2024 13:00 Danpower/Võru VK EMÜ/Structura1:3(-23;18;-22;-23) Võru Spordihall[live & stats]
90 P 04.02.2024 13:00 ESTNOR/KIILI Tallinna Ülikool0:3(-16;-18;-9) Kiili SH[live & stats]
91 P 04.02.2024 14:00 AB Premium/Rae vald Audentese SG/NK2:3(23;-17;20;-18;-25) Kindluse spordihoone[live & stats]
59 K 07.02.2024 19:30 Põltsamaa VK BMF/Rakvere VK0:3(-12;-16;-17) Põltsamaa Felixhall[live & stats]
92 N 08.02.2024 18:30 COOLBET Pärnu Audentese SG/NK1:3(19;-26;-21;-16) Paikuse SK[live & stats]
93 L 10.02.2024 13:00 Audentese SG/NK Danpower/Võru VK1:3(-23;-22;12;-23) Audentese SH suur saal[live & stats]
1 K 14.02.2024 18:45 Audentese SG/NK Põltsamaa VK3:0(13;17;23) Audentese SH suur saal[live & stats]
97 R 16.02.2024 20:00 IMsport/Türi AB Premium/Rae vald0:3(-20;-18;-20) Türi SH[live & stats]
94 L 17.02.2024 12:00 Selver Tallinn SK Danpower/Võru VK3:2(-24;15;22;-23;9) TalTech Spordihall[live & stats]
95 L 17.02.2024 13:00 EMÜ/Structura Audentese SG/NK3:2(-21;-21;20;18;12) Maaülikooli Spordihoone[live & stats]
96 L 17.02.2024 14:00 BMF/Rakvere VK COOLBET Pärnu3:1(15;18;-25;12) Rahu Hall[live & stats]
98 L 17.02.2024 17:00 Põltsamaa VK ESTNOR/KIILI0:3(-0;-0;-0) Põltsamaa Felixhall[live & stats]
99 P 18.02.2024 13:00 ESTNOR/KIILI Selver Tallinn SK3:2(-18;24;-24;23;14) Kiili SH[live & stats]
100 P 18.02.2024 13:00 COOLBET Pärnu Tallinna Ülikool2:3(22;21;-15;-16;-13) Paikuse SK[live & stats]
101 P 18.02.2024 14:00 AB Premium/Rae vald BMF/Rakvere VK3:1(20;-24;23;23) Kindluse spordihoone[live & stats]
102 P 18.02.2024 16:00 IMsport/Türi EMÜ/Structura0:3(-16;-23;-22) Türi SH[live & stats]
4 K 21.02.2024 18:45 Audentese SG/NK EMÜ/Structura1:3(-23;16;-22;-20) Audentese SH suur saal[live & stats]
2 P 25.02.2024 18:00 BMF/Rakvere VK Selver Tallinn SK3:1(20;20;-22;25) Rakvere SH[live & stats]
103 L 02.03.2024 12:00 Tallinna Ülikool BMF/Rakvere VK0:3(-22;-17;-27) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
81 L 02.03.2024 13:00 EMÜ/Structura COOLBET Pärnu2:3(-23;-18;17;23;-9) Maaülikooli Spordihoone[live & stats]
104 L 02.03.2024 13:00 ESTNOR/KIILI Audentese SG/NK1:3(-22;21;-21;-16) Kiili SH[live & stats]
105 L 02.03.2024 14:00 AB Premium/Rae vald Selver Tallinn SK1:3(-23;21;-13;-18) Kindluse spordihoone[live & stats]
82 L 02.03.2024 16:00 IMsport/Türi Põltsamaa VK1:3(31;-22;-21;-22) Türi SH[live & stats]
106 P 03.03.2024 12:00 Selver Tallinn SK IMsport/Türi3:0(21;17;17) TalTech Spordihall[live & stats]
107 P 03.03.2024 13:00 Danpower/Võru VK Tallinna Ülikool0:3(-20;-15;-11) Võru Spordihall[live & stats]
108 P 03.03.2024 13:00 ESTNOR/KIILI AB Premium/Rae vald3:1(16;-18;25;22) Kiili SH[live & stats]
109 P 03.03.2024 14:00 BMF/Rakvere VK Audentese SG/NK3:1(-24;21;14;16) Rahu Hall[live & stats]
110 P 03.03.2024 15:00 Põltsamaa VK EMÜ/Structura1:3(18;-19;-21;-23) Põltsamaa Felixhall[live & stats]
111 R 08.03.2024 19:30 Danpower/Võru VK BMF/Rakvere VK0:3(-21;-21;-18) Võru Spordihall[live & stats]
112 L 09.03.2024 13:00 ESTNOR/KIILI Tallinna Ülikool1:3(19;-19;-14;-14) Kiili SH[live & stats]
113 L 09.03.2024 13:00 Audentese SG/NK EMÜ/Structura3:0(21;20;19) Audentese SH suur saal[live & stats]
114 L 09.03.2024 13:00 COOLBET Pärnu Selver Tallinn SK3:2(22;-22;-16;21;12) Paikuse SK[live & stats]
115 P 10.03.2024 12:00 Selver Tallinn SK COOLBET Pärnu3:0(29;19;25) TalTech Spordihall[live & stats]
116 P 10.03.2024 13:00 EMÜ/Structura Audentese SG/NK0:3(-18;-22;-24) Maaülikooli Spordihoone[live & stats]
117 P 10.03.2024 14:00 BMF/Rakvere VK Danpower/Võru VK3:1(19;-23;17;9) Rakvere SH[live & stats]
118 P 10.03.2024 17:00 Tallinna Ülikool ESTNOR/KIILI3:0(20;15;20) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
120 L 16.03.2024 13:00 Selver Tallinn SK COOLBET Pärnu3:1(-24;18;20;20) Sõle Spordikeskus[live & stats]
120 L 23.03.2024 13:00 Selver Tallinn SK BMF/Rakvere VK0:3(-21;-14;-20) Sõle Spordikeskus[live & stats]
121 L 23.03.2024 16:30 Tallinna Ülikool Audentese SG/NK3:0(26;19;23) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
122 P 24.03.2024 14:00 BMF/Rakvere VK Selver Tallinn SK3:0(17;20;16) Rakvere SH[live & stats]
123 K 27.03.2024 19:30 Audentese SG/NK Tallinna Ülikool0:3(-20;-21;-25) Audentese SH suur saal[live & stats]
124 L 06.04.2024 17:00 BMF/Rakvere VK Tallinna Ülikool3:1(26;-25;19;20) Rahu Hall[live & stats]
125 P 07.04.2024 17:00 Tallinna Ülikool BMF/Rakvere VK3:1(25;-23;17;23) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
127 N 11.04.2024 17:30 Selver Tallinn SK Audentese SG/NK1:3(-22;20;-12;-21) TalTech Spordihall[live & stats]
126 N 11.04.2024 20:15 Tallinna Ülikool BMF/Rakvere VK3:2(-16;23;-14;24;17) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
K 17.04.24
00:18:10
aeg: 0.03
päringuid: 10
551.63 KB