Skoor.ee
Tabel
- trad. tabel
Statistika
Mängud
- otsing
- täna
Turniirid
Tiimid
Prindi
Täisekraan
QR Code 
 2023/2024 Naiste Eesti meistrivõistlused
kõik | (toimunud | toimumata) (vanemad eespool | uuemad eespool)
# Aeg Kodus Võõrsil TulemusGeimid Koht
1 L 30.09.2023 14:00 Audentese SG /NK TÜ/Bigbank0:3(-22;-7;-14) Audentese SH suur saal[live & stats]
2 L 30.09.2023 15:00 TBD Pharmatech/Kastre Rae SK/VIASTON0:3(-18;-21;-19) NET Spordihall[live & stats]
3 P 01.10.2023 14:00 Viljandi Metall Viimsi/Tallinna Ülikool3:1(21;-23;16;14) Viljandi SK[live & stats]
4 P 01.10.2023 14:00 TalTech Audentese SG /NK3:0(23;18;9) TalTech Spordihall[live & stats]
5 P 01.10.2023 14:00 TÜ/Bigbank Rae SK/VIASTON3:2(-20;13;-16;20;13) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
6 P 01.10.2023 15:00 Pärnu Spordikool BARRUS/Võru VK3:1(-22;23;16;14) Pärnu SH[live & stats]
7 L 07.10.2023 18:30 TÜ/Bigbank TalTech1:3(-23;24;-23;-21) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
8 R 13.10.2023 18:30 TalTech Viimsi/Tallinna Ülikool3:0(15;13;20) TalTech Spordihall[live & stats]
9 L 14.10.2023 15:00 TBD Pharmatech/Kastre Pärnu Spordikool3:1(13;-22;21;15) NET Spordihall[live & stats]
10 K 18.10.2023 19:00 BARRUS/Võru VK TBD Pharmatech/Kastre0:3(-16;-20;-23) Võru Spordihall[live & stats]
11 L 21.10.2023 16:00 Viimsi/Tallinna Ülikool BARRUS/Võru VK3:0(17;18;14) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
12 P 22.10.2023 17:00 TBD Pharmatech/Kastre Viljandi Metall1:3(-15;-19;21;-18) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
13 N 26.10.2023 19:00 Pärnu Spordikool TÜ/Bigbank2:3(24;-19;27;-20;-11) Pärnu SH[live & stats]
14 N 26.10.2023 19:30 Viljandi Metall TalTech0:3(-17;-17;-18) Viljandi SK[live & stats]
15 L 28.10.2023 13:00 Pärnu Spordikool TalTech0:3(-9;-10;-16) Pärnu SH[live & stats]
16 L 28.10.2023 14:00 Viljandi Metall TÜ/Bigbank0:3(-16;-16;-21) Viljandi SK[live & stats]
17 N 02.11.2023 19:30 TalTech Rae SK/VIASTON3:1(19;23;-21;21) TalTech Spordihall[live & stats]
18 R 03.11.2023 19:00 TBD Pharmatech/Kastre TÜ/Bigbank1:3(-17;-18;19;-12) NET Spordihall[live & stats]
19 L 04.11.2023 13:00 BARRUS/Võru VK TalTech1:3(-12;-10;23;-7) Võru Spordihall[live & stats]
20 P 05.11.2023 15:30 TÜ/Bigbank BARRUS/Võru VK3:0(15;7;26) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
21 L 11.11.2023 14:00 Audentese SG /NK Viimsi/Tallinna Ülikool3:1(15;-23;18;17) Audentese SH suur saal[live & stats]
22 L 11.11.2023 17:00 Rae SK/VIASTON Pärnu Spordikool3:0(23;17;21) Jüri Spordihoone[live & stats]
23 P 12.11.2023 12:00 Rae SK/VIASTON Viimsi/Tallinna Ülikool3:0(20;14;18) Jüri Spordihoone[live & stats]
24 P 12.11.2023 14:00 Audentese SG /NK Pärnu Spordikool3:1(17;14;-22;26) Audentese SH suur saal[live & stats]
25 P 12.11.2023 15:00 BARRUS/Võru VK Viljandi Metall0:3(-15;-17;-15) Võru Spordihall[live & stats]
26 R 17.11.2023 19:30 TalTech TBD Pharmatech/Kastre3:0(19;23;19) TalTech Spordihall[live & stats]
27 L 18.11.2023 16:00 Audentese SG /NK BARRUS/Võru VK3:0(15;15;22) Audentese SH suur saal[live & stats]
28 L 18.11.2023 18:00 Viimsi/Tallinna Ülikool TÜ/Bigbank0:3(-16;-18;-18) Viimsi Kool[live & stats]
29 P 19.11.2023 13:00 Pärnu Spordikool Viimsi/Tallinna Ülikool2:3(20;-15;-16;17;-13) Pärnu SH[live & stats]
30 P 19.11.2023 16:30 Rae SK/VIASTON BARRUS/Võru VK3:0(11;16;18) Jüri Spordihoone[live & stats]
31 N 23.11.2023 19:30 TÜ/Bigbank TBD Pharmatech/Kastre3:1(12;21;-16;16) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
32 L 25.11.2023 14:00 TÜ/Bigbank Viimsi/Tallinna Ülikool3:1(-21;17;15;23) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
33 L 25.11.2023 16:00 Pärnu Spordikool Viljandi Metall2:3(-19;-21;14;24;-12) Pärnu SH[live & stats]
34 P 26.11.2023 13:00 Pärnu Spordikool Audentese SG /NK1:3(-22;22;-24;-21) Pärnu SH[live & stats]
35 T 28.11.2023 19:00 Rae SK/VIASTON Audentese SG /NK3:0(23;15;15) Jüri Spordihoone[live & stats]
36 L 02.12.2023 13:00 BARRUS/Võru VK Audentese SG /NK1:3(-17;21;-21;-19) Võru Spordikool[live & stats]
37 L 02.12.2023 15:00 TBD Pharmatech/Kastre Viimsi/Tallinna Ülikool3:0(12;22;19) NET Spordihall[live & stats]
38 P 03.12.2023 12:00 TBD Pharmatech/Kastre Audentese SG /NK3:1(14;-19;24;23) NET Spordihall[live & stats]
39 P 03.12.2023 13:00 BARRUS/Võru VK Rae SK/VIASTON1:3(-20;16;-15;-20) Võru Spordikool[live & stats]
40 P 03.12.2023 16:00 Viimsi/Tallinna Ülikool Viljandi Metall2:3(-26;-19;23;22;-10) Viimsi Kool[live & stats]
41 T 05.12.2023 19:30 Viljandi Metall Rae SK/VIASTON1:3(23;-19;-8;-22) Viljandi SK[live & stats]
42 L 09.12.2023 19:00 Viljandi Metall Pärnu Spordikool3:1(13;20;-21;13) Viljandi SK[live & stats]
43 P 10.12.2023 14:00 Viljandi Metall TBD Pharmatech/Kastre0:3(-24;-18;-18) Viljandi SK[live & stats]
44 P 10.12.2023 14:00 Viimsi/Tallinna Ülikool Pärnu Spordikool3:0(15;20;15) Viimsi Kool[live & stats]
45 T 12.12.2023 18:45 Audentese SG /NK Viljandi Metall3:1(-19;23;21;23) Audentese SH väike saal[live & stats]
46 K 13.12.2023 19:30 TBD Pharmatech/Kastre TalTech0:3(-13;-20;-7) NET Spordihall[live & stats]
47 P 17.12.2023 16:00 Viimsi/Tallinna Ülikool Audentese SG /NK1:3(-21;-18;27;-21) Viimsi Kool[live & stats]
48 E 18.12.2023 19:00 Pärnu Spordikool Rae SK/VIASTON0:3(-22;-17;-18) Pärnu SH[live & stats]
49 K 20.12.2023 18:00 BARRUS/Võru VK TÜ/Bigbank0:3(-6;-18;-1) Võru Spordihall[live & stats]
50 P 07.01.2024 16:00 Viimsi/Tallinna Ülikool TalTech0:3(-14;-20;-15) Viimsi Kool[live & stats]
51 K 10.01.2024 19:30 TalTech Pärnu Spordikool3:0(8;23;18) TalTech Spordihall[live & stats]
52 R 12.01.2024 19:00 TÜ/Bigbank Pärnu Spordikool3:0(20;22;17) NET Spordihall[live & stats]
53 L 13.01.2024 15:00 TalTech Viljandi Metall3:0(15;11;12) TalTech Spordihall[live & stats]
54 L 13.01.2024 16:00 Viimsi/Tallinna Ülikool TBD Pharmatech/Kastre2:3(-22;26;-13;22;-11) Viimsi Kool[live & stats]
55 P 14.01.2024 13:00 TÜ/Bigbank Viljandi Metall3:1(-13;18;21;12) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
56 T 16.01.2024 19:30 TalTech BARRUS/Võru VK3:0(10;18;21) TalTech Spordihall[live & stats]
66 K 17.01.2024 18:45 Audentese SG /NK Rae SK/VIASTON2:3(-19;-19;20;22;-8) Audentese SH suur saal[live & stats]
67 R 19.01.2024 19:00 TalTech TÜ/Bigbank3:0(20;15;24) TalTech Spordihall[live & stats]
68 K 24.01.2024 19:00 TÜ/Bigbank Audentese SG /NK3:0(15;20;21) Elva Spordihoone[live & stats]
57 L 27.01.2024 13:00 BARRUS/Võru VK Pärnu Spordikool0:3(-22;-21;-17) Võru Spordihall[live & stats]
58 L 27.01.2024 17:00 Rae SK/VIASTON Viljandi Metall3:0(17;11;17) Jüri Spordihoone[live & stats]
59 L 27.01.2024 19:00 Audentese SG /NK TBD Pharmatech/Kastre3:1(15;-20;23;13) Audentese SH väike saal[live & stats]
60 P 28.01.2024 13:00 Rae SK/VIASTON TBD Pharmatech/Kastre3:0(13;21;15) Jüri Spordihoone[live & stats]
61 P 28.01.2024 14:00 Viljandi Metall Audentese SG /NK1:3(-19;23;-13;-25) Viljandi SK[live & stats]
62 P 28.01.2024 15:00 BARRUS/Võru VK Viimsi/Tallinna Ülikool3:0(18;19;21) Võru Spordihall[live & stats]
70 T 30.01.2024 19:00 Rae SK/VIASTON TÜ/Bigbank3:0(22;23;21) Tuule Spordihoone[live & stats]
71 K 31.01.2024 18:45 Audentese SG /NK TalTech0:3(-16;-14;-15) Audentese SH suur saal[live & stats]
63 P 04.02.2024 12:30 Pärnu Spordikool TBD Pharmatech/Kastre0:3(-14;-17;-9) Pärnu SH[live & stats]
72 T 06.02.2024 18:00 Rae SK/VIASTON TalTech3:1(21;-20;23;19) Tuule Spordihoone[live & stats]
69 K 07.02.2024 18:00 Viimsi/Tallinna Ülikool Rae SK/VIASTON1:3(-19;-23;22;-21) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
64 N 08.02.2024 19:00 TBD Pharmatech/Kastre BARRUS/Võru VK3:2(-14;16;-25;10;4) NET Spordihall[live & stats]
65 P 11.02.2024 18:00 Viljandi Metall BARRUS/Võru VK3:1(10;-21;25;15) Viljandi SK[live & stats]
73 T 13.02.2024 17:45 Rae SK/VIASTON Viimsi/Tallinna Ülikool3:0(17;20;28) Tuule Spordihoone[live & stats]
74 K 21.02.2024 19:00 TalTech Pärnu Spordikool3:0(14;15;13) TalTech Spordihall[live & stats]
78 K 28.02.2024 18:00 Viimsi/Tallinna Ülikool Rae SK/VIASTON1:3(-16;-19;12;-15) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
75 K 06.03.2024 18:45 Audentese SG /NK TBD Pharmatech/Kastre3:2(14;-23;22;-12;15) Audentese SH suur saal[live & stats]
80 K 06.03.2024 19:00 TÜ/Bigbank Viljandi Metall3:0(15;19;14) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
77 N 07.03.2024 19:00 TBD Pharmatech/Kastre Audentese SG /NK1:3(16;-18;-23;-21) NET Spordihall[live & stats]
79 R 08.03.2024 19:00 Pärnu Spordikool TalTech0:3(-7;-22;-20) Pärnu SH[live & stats]
81 T 12.03.2024 19:30 Viljandi Metall TÜ/Bigbank0:3(-16;-16;-16) Viljandi SK[live & stats]
86 N 14.03.2024 18:00 Rae SK/VIASTON TÜ/Bigbank3:0(22;19;18) Tuule Spordihoone[live & stats]
87 L 16.03.2024 13:00 TÜ/Bigbank Rae SK/VIASTON1:3(-21;18;-14;-20) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
83 L 16.03.2024 15:00 TalTech Audentese SG /NK3:1(23;10;-18;14) Audentese SH suur saal[live & stats]
88 T 19.03.2024 18:00 Rae SK/VIASTON TÜ/Bigbank3:2(-17;23;15;-15;13) Tuule Spordihoone[live & stats]
84 T 19.03.2024 19:00 TalTech Audentese SG /NK3:0(15;22;8) TalTech Spordihall[live & stats]
87 T 19.03.2024 19:00 Pärnu Spordikool BARRUS/Võru VK3:1(21;8;-20;24) Pärnu SH[live & stats]
85 R 22.03.2024 18:00 TalTech Audentese SG /NK3:2(-21;11;14;-17;10) TalTech Spordihall[live & stats]
88 R 22.03.2024 18:30 TBD Pharmatech/Kastre Viljandi Metall3:1(-12;19;14;20) NET Spordihall[live & stats]
90 P 24.03.2024 14:00 TÜ/Bigbank Audentese SG /NK3:2(-21;-22;19;18;14) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
89 P 24.03.2024 19:00 Viljandi Metall TBD Pharmatech/Kastre1:3(23;-18;-19;-18) Viljandi SK[live & stats]
91 N 28.03.2024 19:00 Audentese SG /NK TÜ/Bigbank3:0(24;19;20) Audentese SH suur saal[live & stats]
92 R 29.03.2024 16:00 TalTech Rae SK/VIASTON3:1(10;-21;17;16) TalTech Spordihall[live & stats]
93 T 02.04.2024 19:00 TÜ/Bigbank Audentese SG /NK3:1(12;-21;21;20) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
94 T 02.04.2024 19:00 Rae SK/VIASTON TalTech0:3(-23;-23;-18) Tuule Spordihoone[live & stats]
97 K 03.04.2024 18:00 Viimsi/Tallinna Ülikool Pärnu Spordikool3:0(20;14;18) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
95 K 10.04.2024 19:00 TalTech Rae SK/VIASTON3:2(13;-15;-17;21;12) TalTech Spordihall[live & stats]
98 K 10.04.2024 19:00 Audentese SG /NK TÜ/Bigbank3:0(23;19;21) Audentese SH suur saal[live & stats]
96 L 13.04.2024 13:00 Pärnu Spordikool Viimsi/Tallinna Ülikool2:3(-16;17;-15;23;-11) Pärnu SH[live & stats]
102 P 14.04.2024 14:00 TÜ/Bigbank Audentese SG /NK3:1(27;15;-20;12) Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak[live & stats]
101 P 14.04.2024 17:30 Viimsi/Tallinna Ülikool BARRUS/Võru VK3:1(-21;19;15;20) Tallinna Ülikooli SH[live & stats]
99 K 17.04.2024 19:00 BARRUS/Võru VK Pärnu Spordikool  Võru Spordihall[live & stats]
100 P 21.04.2024 14:00 BARRUS/Võru VK Viimsi/Tallinna Ülikool  Võru Spordihall[live & stats]
T 16.04.24
22:51:55
aeg: 0.019
päringuid: 10
551.64 KB