Skoor.ee
Tabel
- trad. tabel
Statistika
Mängud
- otsing
- täna
Turniirid
Tiimid
Prindi
Täisekraan
QR Code 
 Meeste I liiga 2022/2023 põhiturniir
kõik | (toimunud | toimumata) (vanemad eespool | uuemad eespool)
# Aeg Kodus Võõrsil TulemusGeimid Koht
1 L 01.10.2022 13:00 EMÜ/Structura Selver Tallinn spordikool3:1(20;22;-23;19)  [live & stats]
3 L 01.10.2022 13:00 Tallinna Ülikool Põltsamaa VK3:0(15;19;20)  [live & stats]
4 L 01.10.2022 13:00 Audentese SG/NK Viljandi VK0:3(-24;-20;-23)  [live & stats]
5 L 01.10.2022 13:00 EstNor/Kiili Danpower/Võru VK3:0(20;20;23)  [live & stats]
6 L 01.10.2022 13:00 AB Premium/Rae vald Bigbank/Kambja1:3(-22;-13;23;-21)  [live & stats]
2 L 01.10.2022 16:00 IMsport/Türi BMF/Rakvere VK1:3(-14;22;-11;-19)  [live & stats]
7 P 02.10.2022 12:00 Selver Tallinn spordikool Bigbank/Kambja3:2(20;-22;19;-19;11)  [live & stats]
8 P 02.10.2022 13:00 AB Premium/Rae vald Danpower/Võru VK0:3(-22;-11;-22)  [live & stats]
12 P 02.10.2022 14:00 BMF/Rakvere VK EMÜ/Structura3:1(22;10;-19;23)  [live & stats]
10 P 02.10.2022 15:00 Põltsamaa VK Audentese SG/NK0:3(-23;-19;-22)  [live & stats]
11 P 02.10.2022 16:00 IMsport/Türi Tallinna Ülikool0:3(-13;-15;-16)  [live & stats]
9 P 02.10.2022 17:00 Viljandi VK EstNor/Kiili3:1(23;14;-23;18)  [live & stats]
13 L 15.10.2022 13:00 Tallinna Ülikool EMÜ/Structura3:1(24;-21;21;25)  [live & stats]
14 L 15.10.2022 14:00 BMF/Rakvere VK Selver Tallinn spordikool3:2(16;-27;18;-21;11)  [live & stats]
15 L 15.10.2022 16:00 IMsport/Türi Audentese SG/NK0:3(-21;-10;-21)  [live & stats]
16 L 15.10.2022 16:00 Bigbank/Kambja Danpower/Võru VK0:3(-11;-17;-19)  [live & stats]
17 L 15.10.2022 17:00 Põltsamaa VK EstNor/Kiili1:3(-20;-14;22;-19)  [live & stats]
18 L 15.10.2022 17:00 Viljandi VK AB Premium/Rae vald3:0(21;29;19)  [live & stats]
19 P 16.10.2022 12:00 Selver Tallinn spordikool Viljandi VK2:3(20;-18;25;-14;-10)  [live & stats]
20 P 16.10.2022 13:00 Danpower/Võru VK Põltsamaa VK3:0(24;20;18)  [live & stats]
21 P 16.10.2022 13:00 Bigbank/Kambja IMsport/Türi2:3(24;-21;20;-16;-12)  [live & stats]
22 P 16.10.2022 13:00 EMÜ/Structura AB Premium/Rae vald3:2(16;-21;-22;16;13)  [live & stats]
23 P 16.10.2022 13:00 EstNor/Kiili BMF/Rakvere VK1:3(-17;-21;23;-24)  [live & stats]
24 P 16.10.2022 13:00 Audentese SG/NK Tallinna Ülikool2:3(-23;18;-16;22;-8)  [live & stats]
25 N 27.10.2022 20:00 Tallinna Ülikool AB Premium/Rae vald3:0(12;20;14)  [live & stats]
26 R 28.10.2022 20:00 Põltsamaa VK Selver Tallinn spordikool2:3(-23;-15;21;17;-8)  [live & stats]
27 L 29.10.2022 12:00 Selver Tallinn spordikool Audentese SG/NK3:0(15;23;18)  [live & stats]
28 L 29.10.2022 13:00 AB Premium/Rae vald BMF/Rakvere VK0:3(-20;-15;-21)  [live & stats]
29 L 29.10.2022 13:00 Danpower/Võru VK IMsport/Türi3:0(18;22;17)  [live & stats]
30 L 29.10.2022 16:00 Bigbank/Kambja EMÜ/Structura0:3(-21;-13;-23)  [live & stats]
31 L 29.10.2022 17:00 Viljandi VK Põltsamaa VK3:0(18;18;22)  [live & stats]
32 L 29.10.2022 18:00 EstNor/Kiili Tallinna Ülikool0:3(-17;-16;-17)  [live & stats]
33 P 30.10.2022 13:00 EMÜ/Structura Danpower/Võru VK3:2(13;20;-28;-26;5)  [live & stats]
34 P 30.10.2022 13:00 Audentese SG/NK EstNor/Kiili3:0(25;17;17)  [live & stats]
35 P 30.10.2022 14:00 BMF/Rakvere VK Bigbank/Kambja3:0(10;9;25)  [live & stats]
36 P 30.10.2022 16:00 IMsport/Türi Viljandi VK0:3(-16;-15;-16)  [live & stats]
37 L 12.11.2022 13:00 Danpower/Võru VK Selver Tallinn spordikool2:3(18;-22;-21;18;-12)  [live & stats]
39 L 12.11.2022 13:00 AB Premium/Rae vald Põltsamaa VK3:1(20;-27;17;16)  [live & stats]
40 L 12.11.2022 13:00 EstNor/Kiili IMsport/Türi3:0(14;16;24)  [live & stats]
41 L 12.11.2022 13:00 Audentese SG/NK EMÜ/Structura1:3(-20;-22;23;-20)  [live & stats]
42 L 12.11.2022 14:00 BMF/Rakvere VK Tallinna Ülikool0:3(-20;-17;-23)  [live & stats]
43 P 13.11.2022 12:00 Selver Tallinn spordikool AB Premium/Rae vald3:2(-16;21;17;-17;9)  [live & stats]
45 P 13.11.2022 13:00 Danpower/Võru VK Audentese SG/NK3:1(-15;17;20;17)  [live & stats]
48 P 13.11.2022 13:00 EMÜ/Structura IMsport/Türi3:0(16;21;15)  [live & stats]
44 P 13.11.2022 16:00 Bigbank/Kambja EstNor/Kiili0:3(-19;-23;-14)  [live & stats]
47 K 16.11.2022 20:00 Põltsamaa VK BMF/Rakvere VK0:3(-19;-17;-15)  [live & stats]
49 L 26.11.2022 12:00 Selver Tallinn spordikool EstNor/Kiili1:3(22;-19;-23;-20)  [live & stats]
50 L 26.11.2022 13:00 AB Premium/Rae vald Audentese SG/NK0:3(-19;-19;-26)  [live & stats]
51 L 26.11.2022 13:00 EMÜ/Structura Viljandi VK0:3(-23;-22;-24)  [live & stats]
52 L 26.11.2022 14:00 Tallinna Ülikool Bigbank/Kambja3:0(9;16;16)  [live & stats]
53 L 26.11.2022 14:00 BMF/Rakvere VK Danpower/Võru VK3:1(-23;19;22;16)  [live & stats]
54 L 26.11.2022 17:00 Põltsamaa VK IMsport/Türi2:3(18;-16;19;-17;-14)  [live & stats]
55 P 27.11.2022 11:00 Tallinna Ülikool Danpower/Võru VK3:1(-23;18;11;17)  [live & stats]
56 P 27.11.2022 13:00 Audentese SG/NK Bigbank/Kambja3:0(14;10;10)  [live & stats]
57 P 27.11.2022 13:00 EstNor/Kiili AB Premium/Rae vald3:0(26;22;21)  [live & stats]
58 P 27.11.2022 15:00 Põltsamaa VK EMÜ/Structura1:3(23;-16;-23;-22)  [live & stats]
59 P 27.11.2022 16:00 IMsport/Türi Selver Tallinn spordikool0:3(-32;-22;-19)  [live & stats]
60 P 27.11.2022 18:00 Viljandi VK BMF/Rakvere VK0:3(-25;-21;-14)  [live & stats]
38 R 02.12.2022 19:00 Viljandi VK Bigbank/Kambja3:0(15;12;25)  [live & stats]
61 L 03.12.2022 13:00 EMÜ/Structura EstNor/Kiili3:2(22;21;-16;-21;13)  [live & stats]
67 N 08.12.2022 20:15 Tallinna Ülikool Selver Tallinn spordikool3:1(22;-20;24;21)  [live & stats]
62 L 10.12.2022 12:00 Selver Tallinn spordikool Tallinna Ülikool1:3(-17;17;-23;-18)  [live & stats]
63 L 10.12.2022 13:00 AB Premium/Rae vald IMsport/Türi3:0(18;12;24)  [live & stats]
64 L 10.12.2022 13:00 Danpower/Võru VK Viljandi VK1:3(-23;-21;19;-19)  [live & stats]
66 L 10.12.2022 15:00 Bigbank/Kambja Põltsamaa VK0:3(-21;-21;-18)  [live & stats]
69 P 11.12.2022 13:00 EstNor/Kiili EMÜ/Structura2:3(-22;-13;16;19;-9)  [live & stats]
70 P 11.12.2022 15:00 Põltsamaa VK Bigbank/Kambja3:1(16;-14;9;23)  [live & stats]
71 P 11.12.2022 16:00 IMsport/Türi AB Premium/Rae vald2:3(23;-18;-23;21;-9)  [live & stats]
72 P 11.12.2022 17:00 Viljandi VK Danpower/Võru VK3:2(-20;27;18;-22;10)  [live & stats]
65 T 13.12.2022 19:45 BMF/Rakvere VK Audentese SG/NK3:1(-17;20;23;16)  [live & stats]
73 K 14.12.2022 19:30 Tallinna Ülikool Viljandi VK3:1(-22;12;21;19)  [live & stats]
74 L 14.01.2023 12:00 Selver Tallinn spordikool EMÜ/Structura3:0(23;24;24)  [live & stats]
75 L 14.01.2023 13:00 Danpower/Võru VK EstNor/Kiili3:0(22;20;24)  [live & stats]
76 L 14.01.2023 13:00 Bigbank/Kambja AB Premium/Rae vald3:2(-22;20;-16;21;12)  [live & stats]
77 L 14.01.2023 14:00 BMF/Rakvere VK IMsport/Türi3:0(20;17;17)  [live & stats]
78 L 14.01.2023 17:00 Põltsamaa VK Tallinna Ülikool0:3(-19;-10;-18)  [live & stats]
79 L 14.01.2023 17:00 Viljandi VK Audentese SG/NK3:1(15;-21;19;17)  [live & stats]
80 P 15.01.2023 13:00 Bigbank/Kambja Selver Tallinn spordikool0:3(-21;-16;-16)  [live & stats]
81 P 15.01.2023 13:00 Danpower/Võru VK AB Premium/Rae vald3:0(21;24;14)  [live & stats]
82 P 15.01.2023 13:00 EstNor/Kiili Viljandi VK2:3(23;21;-17;-23;-10)  [live & stats]
83 P 15.01.2023 13:00 Audentese SG/NK Põltsamaa VK3:0(19;20;20)  [live & stats]
84 P 15.01.2023 13:00 Tallinna Ülikool IMsport/Türi3:0(14;14;14)  [live & stats]
85 P 15.01.2023 13:00 EMÜ/Structura BMF/Rakvere VK0:3(-17;-22;-18)  [live & stats]
86 L 28.01.2023 12:00 Selver Tallinn spordikool BMF/Rakvere VK0:3(-15;-24;-16)  [live & stats]
87 L 28.01.2023 13:00 EMÜ/Structura Tallinna Ülikool1:3(22;-19;-15;-16)  [live & stats]
88 L 28.01.2023 13:00 Audentese SG/NK IMsport/Türi3:0(19;19;27)  [live & stats]
89 L 28.01.2023 13:00 EstNor/Kiili Põltsamaa VK3:0(14;22;17)  [live & stats]
90 L 28.01.2023 13:00 AB Premium/Rae vald Viljandi VK0:3(-16;-18;-23)  [live & stats]
91 L 28.01.2023 13:00 Danpower/Võru VK Bigbank/Kambja3:2(-15;22;17;-19;13)  [live & stats]
92 P 29.01.2023 13:00 AB Premium/Rae vald EMÜ/Structura0:3(-18;-23;-22)  [live & stats]
93 P 29.01.2023 13:00 Tallinna Ülikool Audentese SG/NK3:0(17;26;23)  [live & stats]
94 P 29.01.2023 14:00 BMF/Rakvere VK EstNor/Kiili3:1(9;-22;14;21)  [live & stats]
95 P 29.01.2023 15:00 Põltsamaa VK Danpower/Võru VK1:3(22;-20;-27;-21)  [live & stats]
96 P 29.01.2023 16:00 IMsport/Türi Bigbank/Kambja3:0(20;23;14)  [live & stats]
97 P 29.01.2023 17:00 Viljandi VK Selver Tallinn spordikool1:3(-23;-24;19;-23)  [live & stats]
98 L 04.02.2023 13:00 Audentese SG/NK Selver Tallinn spordikool0:3(-18;-20;-20)  [live & stats]
99 L 04.02.2023 13:00 Tallinna Ülikool EstNor/Kiili3:1(-23;13;22;17)  [live & stats]
100 L 04.02.2023 13:00 EMÜ/Structura Bigbank/Kambja3:0(23;22;18)  [live & stats]
101 L 04.02.2023 14:00 BMF/Rakvere VK AB Premium/Rae vald3:0(14;16;15)  [live & stats]
102 L 04.02.2023 16:00 IMsport/Türi Danpower/Võru VK3:0(21;24;17)  [live & stats]
103 L 04.02.2023 17:00 Põltsamaa VK Viljandi VK0:3(-18;-23;-25)  [live & stats]
104 P 05.02.2023 12:00 Selver Tallinn spordikool Põltsamaa VK3:0(19;17;13)  [live & stats]
105 P 05.02.2023 13:00 Danpower/Võru VK EMÜ/Structura3:0(22;18;20)  [live & stats]
106 P 05.02.2023 13:00 Bigbank/Kambja BMF/Rakvere VK0:3(-11;-5;-18)  [live & stats]
107 P 05.02.2023 13:00 AB Premium/Rae vald Tallinna Ülikool0:3(-19;-11;-16)  [live & stats]
108 P 05.02.2023 13:00 EstNor/Kiili Audentese SG/NK3:1(-23;21;21;22)  [live & stats]
109 P 05.02.2023 17:00 Viljandi VK IMsport/Türi3:0(14;13;22)  [live & stats]
68 K 15.02.2023 19:00 Audentese SG/NK BMF/Rakvere VK3:2(20;-23;-14;24;15)  [live & stats]
110 L 18.02.2023 12:00 Selver Tallinn spordikool Danpower/Võru VK3:2(23;-18;12;-23;9)  [live & stats]
111 L 18.02.2023 13:00 EMÜ/Structura Audentese SG/NK2:3(-21;25;17;-15;-7)  [live & stats]
112 L 18.02.2023 13:00 Tallinna Ülikool BMF/Rakvere VK3:1(22;18;-18;23)  [live & stats]
113 L 18.02.2023 14:00 Bigbank/Kambja Viljandi VK0:3(-11;-19;-20)  [live & stats]
114 L 18.02.2023 16:00 IMsport/Türi EstNor/Kiili1:3(21;-21;-17;-21)  [live & stats]
115 L 18.02.2023 17:00 Põltsamaa VK AB Premium/Rae vald1:3(-15;-20;23;-18)  [live & stats]
116 P 19.02.2023 13:00 AB Premium/Rae vald Selver Tallinn spordikool2:3(22;-18;22;-21;-6)  [live & stats]
117 P 19.02.2023 13:00 EstNor/Kiili Bigbank/Kambja3:0(12;15;17)  [live & stats]
118 P 19.02.2023 13:00 Audentese SG/NK Danpower/Võru VK3:0(16;19;22)  [live & stats]
120 P 19.02.2023 16:00 IMsport/Türi EMÜ/Structura1:3(-18;-11;29;-19)  [live & stats]
121 P 19.02.2023 17:00 Viljandi VK Tallinna Ülikool1:3(23;-20;-24;-20)  [live & stats]
119 T 21.02.2023 19:45 BMF/Rakvere VK Põltsamaa VK3:0(19;12;23)  [live & stats]
132 T 21.02.2023 20:15 AB Premium/Rae vald EstNor/Kiili0:3(-15;-23;-16)  [live & stats]
122 L 04.03.2023 13:00 EstNor/Kiili Selver Tallinn spordikool2:3(22;-20;-18;9;-13)  [live & stats]
123 L 04.03.2023 13:00 Audentese SG/NK AB Premium/Rae vald3:0(9;15;15)  [live & stats]
124 L 04.03.2023 13:00 Danpower/Võru VK BMF/Rakvere VK2:3(23;-20;-13;20;-13)  [live & stats]
125 L 04.03.2023 14:00 Bigbank/Kambja Tallinna Ülikool0:3(-12;-16;-14)  [live & stats]
126 L 04.03.2023 16:00 IMsport/Türi Põltsamaa VK3:0(19;21;24)  [live & stats]
127 L 04.03.2023 17:00 Viljandi VK EMÜ/Structura3:1(20;-21;20;9)  [live & stats]
128 P 05.03.2023 12:00 Selver Tallinn spordikool IMsport/Türi3:1(22;-24;27;21)  [live & stats]
129 P 05.03.2023 13:00 EMÜ/Structura Põltsamaa VK3:0(13;16;20)  [live & stats]
130 P 05.03.2023 13:00 Danpower/Võru VK Tallinna Ülikool1:3(-23;20;-22;-19)  [live & stats]
131 P 05.03.2023 13:00 Bigbank/Kambja Audentese SG/NK0:3(-7;-18;-13)  [live & stats]
133 P 05.03.2023 14:00 BMF/Rakvere VK Viljandi VK2:3(-13;13;21;-22;-15)  [live & stats]
T 16.04.24
23:26:19
aeg: 0.023
päringuid: 10
552.45 KB