Skoor.ee
Tabel
- trad. tabel
Statistika
Mängud
- otsing
- täna
Turniirid
Tiimid
Prindi
Täisekraan
QR Code 
 Škoda Rakvere Cup 2023 - MEHED
kõik | (toimunud | toimumata) (vanemad eespool | uuemad eespool)
# Aeg Kodus Võõrsil TulemusGeimid Koht
1 L 10.06.2023 10:00 Korotkov/Piik Talv/Fedoritš2:0(21-9;21-12) 1. väljak[live & stats]
2 L 10.06.2023 10:00 Stog/Põldma Aaviste/Liinev1:2(25-23;15-21;6-15) 3. väljak[live & stats]
3 L 10.06.2023 10:45 Pomerants/Pomerants Pärna/Hääl2:0(21-17;21-13) 1. väljak[live & stats]
4 L 10.06.2023 10:45 Sõna/Ant Kollo/Jaani0:2(16-21;13-21) 3. väljak[live & stats]
5 L 10.06.2023 11:30 Meius/Kais Meilus/Lääne2:0(21-18;21-16) 1. väljak[live & stats]
6 L 10.06.2023 11:30 Ennemuist/Lepp Stalidzans/Putnis2:0(21-8;21-7) 3. väljak[live & stats]
7 L 10.06.2023 12:15 Talistu/Rantanen Arak/Glowacki0:2(13-21;18-21) 1. väljak[live & stats]
8 L 10.06.2023 12:15 Nuut/Maidle Rebel/Rühka2:0(21-18;21-7) 3. väljak[live & stats]
9 L 10.06.2023 13:00 Korotkov/Piik Aaviste/Liinev2:0(21-7;21-11) 1. väljak[live & stats]
10 L 10.06.2023 13:00 Talv/Fedoritš Stog/Põldma1:2(13-21;21-19;9-15) 3. väljak[live & stats]
11 L 10.06.2023 13:45 Pomerants/Pomerants Kollo/Jaani1:2(19-21;21-17;8-15) 1. väljak[live & stats]
12 L 10.06.2023 13:45 Pärna/Hääl Sõna/Ant1:2(20-22;21-18;8-15) 3. väljak[live & stats]
13 L 10.06.2023 14:30 Meius/Kais Ennemuist/Lepp0:2(18-21;20-22) 1. väljak[live & stats]
14 L 10.06.2023 14:30 Meilus/Lääne Stalidzans/Putnis2:0(21-13;21-18) 3. väljak[live & stats]
15 L 10.06.2023 15:15 Arak/Glowacki Nuut/Maidle0:2(14-21;25-27) 1. väljak[live & stats]
16 L 10.06.2023 15:15 Talistu/Rantanen Rebel/Rühka0:2(14-21;22-24) 3. väljak[live & stats]
17 L 10.06.2023 16:30 Meius/Kais Rebel/Rühka2:1(22-24;21-8;15-13) 1. väljak[live & stats]
18 L 10.06.2023 16:30 Pomerants/Pomerants Stog/Põldma2:0(21-12;21-17) 3. väljak[live & stats]
19 L 10.06.2023 17:15 Aaviste/Liinev Sõna/Ant1:2(21-12;14-21;12-15) 1. väljak[live & stats]
20 L 10.06.2023 17:15 Arak/Glowacki Meilus/Lääne1:2(21-16;19-21;8-15) 3. väljak[live & stats]
21 L 10.06.2023 18:00 Korotkov/Piik Meius/Kais2:0(21-13;21-15) 1. väljak[live & stats]
22 L 10.06.2023 18:00 Nuut/Maidle Pomerants/Pomerants2:1(12-21;21-15;15-11) 3. väljak[live & stats]
23 L 10.06.2023 18:45 Ennemuist/Lepp Sõna/Ant2:0(21-9;21-13) 1. väljak[live & stats]
24 L 10.06.2023 18:45 Kollo/Jaani Meilus/Lääne2:0(21-11;21-11) 3. väljak[live & stats]
25 P 11.06.2023 11:30 Korotkov/Piik Nuut/Maidle2:0(21-12;21-10) 1. väljak[live & stats]
26 P 11.06.2023 12:15 Ennemuist/Lepp Kollo/Jaani2:0(21-19;21-17) 1. väljak[live & stats]
27 P 11.06.2023 14:00 Nuut/Maidle Kollo/Jaani2:1(19-21;21-17;15-13) 1. väljak[live & stats]
28 P 11.06.2023 16:00 Korotkov/Piik Ennemuist/Lepp2:0(21-15;21-14) 1. väljak[live & stats]
P 19.05.24
09:12:59
aeg: 0.022
päringuid: 10
551.07 KB