#
Aeg
Kodus
Võõrsil
Turniir
Tulemus
Geimid
Koht
1
R 29.03.2024 12:30
MarketWise/Nõo Vald
Bestvent
Rahvaliiga sega I grupp play-off 2023/2024
 
PF1 · Lähte SH 2. väljak
2
R 29.03.2024 12:30
Dynamo
Projekt O2
Rahvaliiga sega I grupp play-off 2023/2024
 
PF2 · Lähte SH 3. väljak
3
R 29.03.2024 14:00
PF1 kaotaja
PF2 kaotaja
Rahvaliiga sega I grupp play-off 2023/2024
 
Pronksimäng · Lähte SH 2. väljak
4
R 29.03.2024 15:30
PF1 võitja
PF2 võitja
Rahvaliiga sega I grupp play-off 2023/2024
 
Finaal · Lähte SH 2. väljak
3
R 29.03.2024 10:00
Rõuge Focus
Võru Spordikool I
2023/2024 Coop Võrumaa Rahvaliiga play-off
 
PF1 · Võru SK
4
R 29.03.2024 10:00
Barrus
Männiokas
2023/2024 Coop Võrumaa Rahvaliiga play-off
 
PF2 · Võru SK
5
R 29.03.2024 11:30
Võru Spordikool II
Orava Spordiklubi
2023/2024 Coop Võrumaa Rahvaliiga play-off
 
7.-9. koht · Võru SK 2. väljak
6
R 29.03.2024 13:00
Harrastajate Võrguklubi
Võru Spordikool II
2023/2024 Coop Võrumaa Rahvaliiga play-off
 
7.-9. koht · Võru SK 2. väljak
7
R 29.03.2024 15:00
Harrastajate Võrguklubi
Orava Spordiklubi
2023/2024 Coop Võrumaa Rahvaliiga play-off
 
7.-9. koht · Võru SK 2. väljak
8
R 29.03.2024 11:30
Trendwood
Rõuge Perugia
2023/2024 Coop Võrumaa Rahvaliiga play-off
 
5.-6. koht · Võru SK 1. väljak
9
R 29.03.2024 13:00
PF1 kaotaja
PF2 kaotaja
2023/2024 Coop Võrumaa Rahvaliiga play-off
 
3.-4. koht · Võru SK 1. väljak
10
R 29.03.2024 15:00
PF1 võitja
PF2 võitja
2023/2024 Coop Võrumaa Rahvaliiga play-off
 
Finaal · Võru SK
9
R 29.03.2024 19:00
Selver/TalTech
Barrus Võru VK
2023/2024 Eesti Meistrivõistlused Meestele
 
TalTech Spordihall
25
R 29.03.2024 09:30
Sandpit
Luunja
Rahvaliiga naised II grupp play-off 2023/2024
 
PF1 · Lähte SH 3. väljak
26
R 29.03.2024 11:00
Põltsamaa VK
SK Torma Sport
Rahvaliiga naised II grupp play-off 2023/2024
 
PF2 · Lähte SH 3. väljak
27
R 29.03.2024 14:00
PF1 kaotaja
PF2 kaotaja
Rahvaliiga naised II grupp play-off 2023/2024
 
Pronksimäng · Lähte SH 3. väljak
28
R 29.03.2024 15:30
PF1 võitja
PF2 võitja
Rahvaliiga naised II grupp play-off 2023/2024
 
Finaal · Lähte SH 3. väljak
25
R 29.03.2024 09:30
Raadi
VK Seltskond 2
Rahvaliiga mehed III grupp play-off 2023/2024
 
PF1 · Lähte SH 1. väljak
26
R 29.03.2024 09:30
Mustvee noored
VK Kramp Vanamehed
Rahvaliiga mehed III grupp play-off 2023/2024
 
PF2 · Lähte SH 2. väljak
27
R 29.03.2024 12:30
PF1 kaotaja
PF2 kaotaja
Rahvaliiga mehed III grupp play-off 2023/2024
 
Pronksimäng · Lähte SH 1. väljak
28
R 29.03.2024 15:30
PF1 võitja
PF2 võitja
Rahvaliiga mehed III grupp play-off 2023/2024
 
Finaal · Lähte SH 1. väljak
21
R 29.03.2024 11:00
Neemeco Gerardo’s Toys/Kohila
Viljandi Vald
Rahvaliiga mehed II grupp play-off 2023/2024
 
PF1 · Lähte SH 1. väljak
22
R 29.03.2024 11:00
Järva valla SK
SK Tats/Rae SK
Rahvaliiga mehed II grupp play-off 2023/2024
 
PF2 · Lähte SH 2. väljak
23
R 29.03.2024 14:00
PF1 kaotaja
PF2 kaotaja
Rahvaliiga mehed II grupp play-off 2023/2024
 
Pronksimäng · Lähte SH 1. väljak
24
R 29.03.2024 17:00
PF1 võitja
PF2 võitja
Rahvaliiga mehed II grupp play-off 2023/2024
 
Finaal · Lähte SH 1. väljak
92
R 29.03.2024 16:00
TalTech
Rae SK/VIASTON
2023/2024 Naiste Eesti meistrivõistlused
 
TalTech Spordihall